Légiósok: Szalai Ádám gólja mindent eldöntött a román csapat ellen - videó

A Németországban edzőtáborozó FC Basel a harmadik nyári edzőmeccsét is úgy nyerte meg, hogy három gólt szerzett. A svájci Neuchatel Xamax (3-0) és a német Gruether Fürth (3-2) után a román Botosani volt az ellenfele, és a 3-1-re megnyert találkozó utolsó találatát a bázeliek magyar csatára, Szalai Ádám jegyezte büntetőből.
Dudás Gábor 2022. július 1., péntek 15:01
A Németországban edzőtáborozó FC Basel a harmadik nyári edzőmeccsét is úgy nyerte meg, hogy három gólt szerzett. A svájci Neuchatel Xamax (3-0) és a német Gruether Fürth (3-2) után a román Botosani volt az ellenfele, és a 3-1-re megnyert találkozó utolsó találatát a bázeliek magyar csatára, Szalai Ádám jegyezte büntetőből.
Szerző: Dudás Gábor 2022. július 1., péntek 15:01
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz