Légiósok: Rossz kapuba fejelt a magyar védő, kikapott a csapata - videó

A lengyel élvonalbeli bajnokság felsőházi rájátszásának utolsó fordulójában a Slask Wroclaw a télen a DVTK-tól igazolt magyar védő, Tamás Márk öngóljával kapott ki hazai pályán 2-1-re a Lechia Gdansktól, így lecsúzott a negyedik helyről a tabellán és az ötödik pozícióban végzett.
Dudás Gábor 2020. július 19., vasárnap 20:44
A lengyel élvonalbeli bajnokság felsőházi rájátszásának utolsó fordulójában a Slask Wroclaw a télen a DVTK-tól igazolt magyar védő, Tamás Márk öngóljával kapott ki hazai pályán 2-1-re a Lechia Gdansktól, így lecsúzott a negyedik helyről a tabellán és az ötödik pozícióban végzett.
Szerző: Dudás Gábor 2020. július 19., vasárnap 20:44
Átigazolások
Dorog
Vasastól igazoltak
A Dorog saját nevelésű középpályása, Faragó Bálint hét év után visszatért, miután a Vasastól távozik a 22 éves labdarúgó.
DVSC
Petíció indult
A DVSC szurkolói petíciót indítottak annak érdekében, hogy Amos Youga visszatérjen szeretett csapatukhoz.
Gyirmót
Többen is érkezhetnek
Medgyes Sinan, Sajbán Máté és Novák Csanád is az NB II újoncánál, a Gyirmótnál folytathatja pályafutását. (kisalfold.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz