Légiósok: Kalmár továbbra is bombaformában, vezeti a góllövőlistát - videó

A DAC 4-2-re nyert a Nagymihály otthonában a Fortuna Liga 10. fordulójában. Kalmár Zsolt már 9 gólos.
Privacsek András 2020. október 18., vasárnap 10:47
A DAC 4-2-re nyert a Nagymihály otthonában a Fortuna Liga 10. fordulójában. Kalmár Zsolt már 9 gólos.
Szerző: Privacsek András 2020. október 18., vasárnap 10:47

Kalmár Zsolt a válogatott mérkőzések után a DAC-ban is folytatta remek teljesítményét. A magyar válogatott vezéregyénisége volt a dunaszerdahelyi csapatnak és a hajrában értékesített 11-essel járult hozzá az újabb sikerhez. Kalmár 9 góljával vezeti a góllövőlistát, a DAC pedig 27 pontjával a szlovák bajnokságot.

Nézd meg a középpályás gólját:

Átigazolások
Ferencváros
Owusunak új klubja lett
A nigériai Owusu Kwabena a török másodosztályú Sakaryaspor játékosa lett. A háromszoros magyar bajnok támadóval még tavaly júniusban bontott szerződést a Ferencváros.
DVSC
Erősítés várható
Bogdán Ádám sportigazgató elárulta, hogy egy játékos érkezése még várható a debrecenieknél a mostani átigazolási időszakban.
Loki
Kölcsönben a támadó
Június 30-ig kölcsönben a szerb első osztályú OFK Beograd együttesénél folytatja pályafutását a DVSC elefántcsontparti támadója, Yacouba Silue, a megállapodás vételi opciót is tartalmaz.
Tovább az összes átigazoláshoz