Holender Filip ismét betalált a Partizan Beograd csapatának színeiben a vendég TSC Backa Topola (Topolya) ellen 3-1-re megnyert szerb bajnoki mérkőzésen.
A magyar válogatott futballista a szerdai találkozó 65. percében 2-0-ra alakította az állást, majd a 70. percben lecserélték. Holender a kilencedik bajnoki gólját szerezte ebben az idényben.
A Partizan három fordulóval a bajnokság vége előtt már biztosan ezüstérmes lesz a veretlenül éllovas Crvena zvezda mögött. (MTI)
Olvastad már?
Kifizethetik a magyar válogatott szélső vételárát - végleg megveszi a 27-szeres bajnokcsapat
A csakfoci.hu úgy értesült, hogy a Partizan nagy valószínűség szerint él a vételi opciójával és végleg megszerezheti a Holender Filipet a szezon végén.
Elolvasom
Átigazolások
Kozármisleny
U-válogatott érkezett
17 éves tehetséget igazolt a Kozármisleny, a korosztályos válogatott középpályás, Tímár Dávid az NB III-as PMFC-től érkezett.
Légiósok
Farkas Timót
Az AZ Alkmaarnál komoly jövőt jósolnak a 16 éves Farkas Timótnak, akit több másik európai klub is figyelt.
ETO
Így áll Tóth ügye
Még nem tudtak megegyezni a Nürnberggel Tóth Rajmund ügyében - ezek az akadályok.