Holender Filip, a svájci élvonalban szereplő Lugano magyar válogatott támadója előbb gólpasszt adott, majd maga is gólt szerzett a Luzern elleni vasárnapi bajnokin.
A korábbi Honvéd-játékost az 58. percben lecserélték, ezt követően a 3-0-ra vezető csapata három gólt kapott és végül így csak egy pontot szerzett (3-3).
A Lugano másik magyar légiósát, a sárga lapot is összeszedő Kecskés Ákost már a szünetben lehozták a pályáról.
Átigazolások
Újpest
Duarte elköszönt
André Duarte távozik az Újpesttől, Instagramon búcsúzott el a középpályás.
Kisvárda
Popoola klubrekordért távozhat
Révész Attila elárulta, olyan mértékű érdeklődés van Popoola iránt, hogy vagy már most télen, vagy a következő nyáron a Kisvárda történelmének legmagasabb árán fogják tudni eladni.
ETO FC
Újabb játékost adtak a Szentlőrincnek
A 20 éves kanadai támadó, Lawrenzo Mascoe a korábban megkötött kooperációnak köszönhetően Décsy Ádámhoz és Tollár Imréhez hasonlóan az NB II-es Szentlőrincben folytatja. (ETO FB)