Holender Filip a 87. percig volt a pályán a Partizan Belgrádban, amely 2-1-re győzött a szabadkai Spartak Zlatibor Voda elleni szerb élvonalbeli bajnokin.
A magyar válogatott támadó fejjel adott gólpasszt Skekic 71. percben esett, ugyancsak fejjel jegyzett győztes találatához.
Holender Filip a góltól sem járt messze a mérkőzésen, de a találkozó első nagy helyzetét kihagyó magyar támadó ziccerét védte a hazaiak kapusa.
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.