twitter.com/SC_ESPN

Légiósok: Gazdag továbbra is lendületben, Beckham csapatának is betalált - videó

A korábbi kiváló labdarúgó, David Beckham tulajdonában lévő Inter Miami otthonában szerzett fontos gólt a magyar válogatott játékost.
Nyikes Zoltán 2022. július 14., csütörtök 13:58
twitter.com/SC_ESPN
A korábbi kiváló labdarúgó, David Beckham tulajdonában lévő Inter Miami otthonában szerzett fontos gólt a magyar válogatott játékost.
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. július 14., csütörtök 13:58

Gazdag Dániel újabb gólt szerzett, csapata a Philadelphia Union pedig 2-1-re nyert az Inter Miami vendégeként az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) alapszakaszának szerdai játéknapján.

Klubjának honlapja szerint a 15-szörös magyar válogatott középpályás ezúttal is kezdőként kapott lehetőséget, és a 26. percben ő szerezte a mérkőzés első találatát, amikor egy büntetőt nagy erővel lőtt a kapu közepébe, az elvetődő kapus helyére. Csapata a 66. percben megduplázta előnyét, majd Gazdagot a 75. percben lecserélték. A házigazda azt követően, a 82. percben szépített.

A mostani már a nyolcadik gólja volt a szezonban Gazdagnak,

aki a Philadelphia mind a 20 mérkőzésén pályára lépett. Az együttes a keleti főcsoportban egypontos előnnyel áll az élen a New York City előtt, a rivális egy mérkőzéssel kevesebbet játszott. (MTI)

Olvastad már?
"Új Slovan született; a Ferencváros ellen ez nem lesz elég" - Weiss sírt a pozsonyiak szerencsés továbbjutása után
A Slovan hosszabbítást követően 0-1-ről fordítva búcsúztatta a Dinamo Batumit a BL 1. selejtezőkörében. Vladimír Weiss, a szlovák bajnok edzője érzelemdúsan nyilatkozott a mérkőzés után.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok / Nyíregyháza
Nyárig marad a meglepetésember
A Dundee Unitedben meghatározó szerepet játszó Keresztes Krisztián csak a nyáron válthat klubot, a Nyíregyháza kölcsönjátékosa addig marad az opcióval is rendelkező skótoknál. (Nemzeti Sport)
DVSC
2-3 új igazolás várható még
Két-három posztra keresnek erősítést a piros-fehérek, ám ezek a tárgyalások még nem zárultak le. A támadósorba és a középpályára érkezhet új játékos. (haon.hu)
Légiósok
Horvath Amerikában
A 30 éves, félig magyar származású, de amerikai válogatott kapus, Ethan Horvath az MLS-ben szereplő New York Red Bullshoz igazolt az angol harmadosztályú Cardiff Citytől.
Tovább az összes átigazoláshoz