A végig jól játszó válogatott védő szép góllal járult hozzá csapata idénynyitó, 3-0-s győzelméhez.
Kezdőként lépett pályára a Le Havre színeiben a francia másodosztály idénynyitóján Bese Barnabás. A válogatott védő csapata a 9. percben szerzett vezetést a Tours otthonában rendezett bajnokin, így 1-0-s előnnyel vonulhattak pihenőre.
A fordulás után jött légiósunk nagy pillanata. Az 50. minutumban egy bal oldalról érkező szabadrúgást vett le mellel, majd lőtt a kapuba Bese.
Csapata - amely a kaput eltaláló lövések statisztikájában 9-1-re nyert - ezután is remekül futballozott, a 90+2. percben pedig Fontaine állította be a 0-3-as végeredményt. Bese végigjátszotta a meccset, és végig jól teljesített.
Átigazolások
Örményország
Örmény kapus jöhet az NB I-be
Suren Meliksetyan információja szerint többek között francia első- és másodosztályú, illetve magyar klubok is érdeklődnek a Pjunyik örmény válogatott kapusa, Henri Avagyan iránt.
Ferencváros
Naby Keita
"Ez a futball, sohasem tudhatjuk, mi történik. Semmi biztosat nem tudok most mondani, csak hogy szeretem ezt a csapatot" - Naby Keita kölcsönszerződése az év végén jár le a Fradinál. (Mandiner)
Ferencváros
Tóth Alex
Az új Juve-vezérigazgató, Damien Comolli átigazolási listáján a ferencvárosi Tóth Alex neve is ott szerepel - az olaszok is 15 millió eurós vételárról írnak. (Juventusnews24.com)