Az emírségekbeli bajnokság 8. fordulójában Koman Vladimir gólpasszal járult hozzá csapata legutóbbi szerepléséhez, méghozzá nem is akármilyennel, kötényt kiosztva hozta helyzetbe társát a Khorfakkan ellen.
Az emírségekbeli Al-Hatta magyar válogatott támadója, Koman Vladimir kezdőként lépett pályára a Khorfakkan elleni bajnokin hétfő este.
A mérkőzésen a 40. percben hazaiak szereztek vezetést Londono révén. Fordulás után Musonda góljával már kétgólosra nőtt az előnyük, akinek Koman úgy adott gólpasszt, hogy közben egy kötényt is kiosztott. Edzője a 84. percben lecserélte, majd a hajrában Ramon találatával szépítettek a vendégek, az utolsó percekben Lamas és Ramos is betalált, és kialakította a 3-2-es végeredményt.
Az Al-Hatta a mostani vereséggel maradt az utolsó helyen a tabellán.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Tatabánya
Horváth Ferenc lehet a vezetőedző
A Csakfoci információja Horváth Ferenc az NB III Észak-nyugati csoportjában szereplő Tatabánya vezetőedzője lesz.

Fehérvár FC
Nikolics mégis segíthet
Az fmc.hu úgy tudja, Nikolics Nemanja nem a klub alkalmazottjaként vállalhat szerepet a szakmai munka felügyeletében és segítésében, hanem az önkormányzat kötelékeiben.

Vasas
Olaszországba igazolt a tehetség
A Vasas Kubala Akadémia és a Torino FC megállapodásra jutott a 2009-es születésű korosztályos válogatott támadó, Juhász Martin átigazolásáról. (vkla.hu)