A Lang Ádám nélkül felálló Dijon kétszer is hátrányban volt, végül mégis három pontot szerzett a Ligue 1-ben, amivel fellépett a 10. helyre.
Lang Ádám nem került be a Dijon keretébe a a Bordeaux elleni francia első osztályú bajnokin. A Dijon az első játékrészben kétszer is hátrányba került, mégis győzelemmel fejezte be a találkozót, köszönhetően Said 86. percben szerzett góljának.
Habár a hazaiak nyertek 3-2-re, a meccs legszebb gólja a vendégekhez fűződik, Malcom ezzel a találattal juttatta másodjára vezetéshez a Bordeaux-t a 36. percben.
Győzelmével a Dijon megelőzte mai ellenfelét, és már tizedik a húszcsapatos Ligue 1 tabelláján.
Átigazolások
Utánpótlás
Magyar fiatal a Betisben
Molnár-Bencze Zsombor a Real Betishez igazolt. A magyar U16-os válogatott támadó pályafutását a Mészöly Focisuliban kezdte, tavaly az EF Huesca utánpótláscsapatához került, a sevillai klub most innen szerződtette őt.
FTC
Profi szerződések
Két fiatal védő, Bíró Bence és Lukács Leon is profi szerződést kötött a zöld-fehérekkel.
MTK
Eladás a Bundesligába
Fabrizio Romano szerint Bundesliga-klubhoz igazolhat az MTK Budapest fiatal tehetsége, Vasziljevics Andrej.