A Real Madrid hátrányból fordítva, Karim Benzema két fejesgóljának köszönhetően 2-1-re legyőzte hazai pályán az Eibart a spanyol bajnokság 31. fordulójában.
Real Madrid - Eibar 2-1 (Benzema 59., 81., ill. Cardona 39.)
A hazai pályán játszó Real Madrid meglepetésre az 39. percben hátrányba került, miután Escalante passzolt Cardonához, aki közelről vette be Navas kapuját (0-1).
Fordulás után a madridiak rákapcsoltak, és az 55. percben gólt is rúgtak Benzema révén, de a játékvezető les miatt érvénytelenítette a találatot. Négy perccel később Asensio beadása után Benzema fejjel vette be a vendégek kapuját (1-1).
A 81. percben ismét betalált a francia csatár, ezúttal Kroos jobboldali beadását ismét fejjel továbbította a kapuba, amivel kialakult a 2-1-es végeredmény, és Zinédine Zidane vezetőedzőként 100. mérkőzését győzelemmel ünnepelte a Real Madrid kispadján.
Összefoglaló
https://www.facebook.com/csakfoci.hu/photos/a.487354731307375/2267189383323892/
Neked ajánljuk
Átigazolások

Kisvárda
Utolsó esélyek
Révész Attila az utolsó fordulóban megadja az esélyt a kevesebbet játszóknak, hogy a jövő évi keret kialakítása "az igazságosság elvével történjen".

Fradi
Ben Romdhane távozóban?
Külföldön Ben Romdhane Egyiptomba (Al-Ahliba) igazolásáról írnak. A játékos nyári eladására reális esély van, de addig aligha lesz bejelentés, amíg el nem dől az NB I. (NSO)

Légiósok
Németh András
A Németh Andrást is foglalkoztató Münster menesztette Sascha Hildmann vezetőedzőt, három fordulóval a bajnokság vége előtt.