La Liga: Barcelonában lépett a Real Madrid a bajnoki cím felé - videó

A Real Madrid 1-0-ra legyőzte idegenben a sereghajtó Espanyolt a spanyol labdarúgó-bajnokság 32. fordulójának vasárnap esti mérkőzésén.
Dudás Gábor 2020. június 29., hétfő 8:05
A Real Madrid 1-0-ra legyőzte idegenben a sereghajtó Espanyolt a spanyol labdarúgó-bajnokság 32. fordulójának vasárnap esti mérkőzésén.
Szerző: Dudás Gábor 2020. június 29., hétfő 8:05
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A fővárosi együttes ezzel kihasználta a címvédő és nagy rivális FC Barcelona szombati vigói pontvesztését, és már kétpontos előnnyel vezeti a tabellát.

A madridiak gólját Benzema sarkazós passzából Casemiro szerezte. (az MTI híre nyomán)

La Liga, 32. forduló:

Espanyol - Real Madrid 0-1 (Casemiro 45.)

Átigazolások
Puskás Akadémia
Hat visszatérő
A kölcsönből visszatérő Lamin Colley. Dala Martin, Farkas Bendegúz, Lehoczki Bendegúz, Nagy Zoárd és Ominger Gergő is csatlakozik az együtteshez. (Nemzeti Sport)
DVSC
Támadó érkezett
A DVSC hároméves szerződést kötött Sohan Baldonival.
Légiósok
Gulácsi és Orbán jövője
Az új edzőnek, Martin Demichelisnek gyors döntést kell hoznia a Lipcse két rutinos kulcsemberéről, Gulácsi Péterről és Willi Orbánról, akik mindketten az utolsó szerződési évükbe léptek. (tribuna.com)
Tovább az összes átigazoláshoz