A Real Madrid 4-1-re nyert az újonc Huesca ellen a spanyol bajnokság 8. fordulójában, és ezzel kilencpontosra növelte az előnyét a Barcelona előtt.
La Liga, 8. forduló
Real Madrid-Huesca 4-1 (Hazard 40., Benzema 45., 90., Valverde 54., ill. David Ferreiro 74.)
A Real Madrid kedden 3-3-as döntetlent játszott a Mönchengladbach ellen, majd szombaton a Huesa ellen javíthatott a bajnokságban. A fővárosiak első gólját Eden Hazard szerezte. A belga támadó 2019 nyarán érkezett a klubhoz, de ez volt mindössze a második találata, az elsőt még 392 nappal ezelőtt a Granada ellen jegyezte.
Karim Benzema két góllal és egy gólpasszal járult hozzá csapata sikeréhez, a negyedik Real-találatot Federico Valverde szerezte. (MTI)
Összefoglaló
Átigazolások
MTK
Sztárklubok vinnék a tehetséget
Külföldi nagyágyúk érdeklődnek az MTK tehetsége, a 15 éves Andrej Vasiljevic iránt.
Újpest / DVTK
Visszarendelt játékos
Az Újpest FC visszarendelte a Diósgyőrben kölcsönben szereplő Babós Leventét - az is kiderült, miért.
FK Spartak Subotica
Kruscic jött, Tutoric ment
Az Újpest ex-edzője, Milos Kruscic váltotta a Fradi ex-játékosát, Djordje Tutoricot a szabadkai FK Spartak Subotica kispadján.