A korábbi Fradi-kedvenc ejtette ki Balotelli csapatát a kupából - videó

Somália, a Toulouse brazil középpályása, a Ferencváros korábbi légiósa lesipuskás és győztes góllal jelentkezett a Mario Balotellit is foglalkoztató (az olasz csillag ezúttal nem játszott) Nice elleni Francia Kupa-mérkőzés (1-0) 51. percében.
Dudás Gábor 2018. január 7., vasárnap 15:05
Szerző: Dudás Gábor 2018. január 7., vasárnap 15:05
Szentlőrinc
Novák Zsombor/Mahler Gergő
Egy középcsatár és egy szélső támadó is érkezett a Szentlőrinchez: Novák Zsombor és Mahler Gergő már be is mutatkozott az MTK Budapest elleni bajnokin.
Caio Da Cruz
Távozott Diósgyőrből Caio Da Cruz, azaz az elmúlt szűk egy hónapban Kuznyecov Szergej edzéseit látogató fiatal brazil támadó most nem lesz a DVTK labdarúgója.
MTK Budapest
Vadnai Dániel
Az MTK Budapest szerződtette az NB I-es Mezőkövesd Zsóry FC-től Vadnai Dánielt, aki a 2007/08-as idényben bajnoki címet szerzett a fővárosi kék-fehérekkel.