Komoly bravúr: A Sepsi tíz emberrel vágott hármat Bukarestben - videó

A sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK több mint egy félidőn keresztül emberhátrányban játszva is 3-1-re győzött a Dinamo Bukarest otthonában, a román élvonal alsóházi rájátszásának ötödik fordulójában.
Dudás Gábor 2020. június 21., vasárnap 19:01
A sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK több mint egy félidőn keresztül emberhátrányban játszva is 3-1-re győzött a Dinamo Bukarest otthonában, a román élvonal alsóházi rájátszásának ötödik fordulójában.
Szerző: Dudás Gábor 2020. június 21., vasárnap 19:01

Már az 1. percben, Safranko fejesével vezetést szerzett a Sepsi Bukarestben, de a Dinamo még a szünet előtt emberelőnybe került, sőt, 11-est is lőhetett, de Perovic középre lőtt büntetőjét Niczuly lábbal hárította.

A hazaiak a második félidő első felében többször is közel jártak az egyenlítéshez, de végül a Sepsi örülhetett, miután egy büntetőt és egy kontrát is gólra váltott. Moldoveanu találata már csak a szépítéshez volt elég a Dinamónak.

A székelyföldi csapat első sikerét jegyezhette fel a rájátszásban, épp egyik legnagyobb ellenfele otthonában.

Átigazolások
DVSC
Navarro távozik
Ahogy arról május elején beszámoltunk: Sergio Navarro és a DVSC útjai elválnak - hivatalos.
Kapós lett
Kovács Bendegúz
A Juventus egyre intenzívebben figyeli Kovács Bendegúzt, aki több európai topklub radarjára is felkerült.
Reagált a jövőjére
Hornyák Zsolt
A Puskás Akadémia edzője reagált a Slovan Bratislavával kapcsolatos sajtóhírekre, és tisztázta a jövőjét érintő találgatásokat.
Tovább az összes átigazoláshoz