Nem ért ki időben a pályára és a kezdésre Antonio Perosevic, a Puskás Akadémia horvát légiósa a DVSC elleni bajnoki szünete után.
Andó-Szabó Sándor játékvezető már belefújt a sípjába, amikor a játékos még az öltöző felől érkezett. A középkezdést meg is kellett ismételni, de Antonio Perosevic még ekkor sem volt a pályán, csak utána szaladt be.
Az M4 Sport videója, rajta Knézy Jenő kommentárjával is.
Az eset egyébként erősen emlékeztet arra, amikor Gróf Dávid, a Honvéd kapusa a Diósgyőr elleni összecsapáson lekéste a második játékrészt. 2017 áprilisában a hálóőr hiánya még Bognár Tamás játékvezetőnek sem tűnt fel elsőre, ő is csak egy perc múlva vette észre, hogy a vendégek kapuja üresen állt, mivel Gróf Dávid csak ekkor érkezett meg a pályára.
Átigazolások
Újpest
Újabb erősítés
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a felcsúti Markgráf Ákos is az Újpestté lett.
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.