A hírek szerint már csütörtökön Lipcsébe utazik.
Mint arról beszámoltunk, Szoboszlai Dominik sajtóhírek szerint akár már csütörtökön aláírhat az RB Leipzig csapatához, a beszámolók szerint a magyar válogatott középpályás Lipcsébe utazik orvosi vizsgálatra és klubváltása véglegesítésére.
Ha valóban így lesz, a 20 éves futballista utolsó gólját szerezhette eddigi klubjában, a Red Bull Sazburgban. A 80. percig a pályán lévő Szoboszlai vezető gólt jegyzett szerdán, a Rapid Wien ellen 6-2-re megnyert Osztrák Kupa-mérkőzésen, találata nyitotta meg a gólcsapot, hiszen hét perc alatt 3-0-ra húzott el ezután a salzburgi gárda.
Olvastad már?
Légiósok: Sallai duplával taszította egyre mélyebb gödörbe a Schalkét - videó
Sallai Roland duplájával a Freiburg 2-0-ra győzött a Schalke otthonában a német bajnokság 12. fordulójának szerdai játéknapján.
Elolvasom
Átigazolások
Mégis maradhat
Balogh Botond
Török sajtóhírek szerint a Parma hajlandó lenne engedni Balogh Botond vételárából.
Aláírt Athénban
Olekszandr Zubkov
Az AEK Athén leigazolta Olekszandr Zubkovot, aki 2030 nyaráig szóló szerződést írt alá új klubjánál.
2029-ig aláírt
Szamosi Ádám
Szamosi Ádám 2029 nyaráig kötelezte el magát a Budapest Honvéddal.