A Barcelona ötgólos sikert aratott a Leganés felett a Király Kupában, Lionel Messi 500. győzelmét ünnepelte a katalán csapatban.
A katalánok a spanyol Király Kupa nyolcaddöntőjében a Leganés ellen, hazai pályán léptek pályára. A végig egyoldalú mérkőzés a ma két gólt szerző és egy gólpasszt adó Lionel Messi jubileumi győzelmét is jelentette: az argentin klasszissal a soraiban 500. alkalommal nyert a gránátvörös-kék együttes.
Király Kupa, nyolcaddöntő
Barcelona - Leganés 5-0
Gólszerzők: Griezmann (4.), Lenglet (27.), Messi (59., 89.), Arthur (77.)
Átigazolások
KTE/Vasas
Banó-Szabó a riválisnál
A Kecskemét alapembere, Banó-Szabó Bence a feljutási harcban nagy rivális Vasasnál folytatja pályafutását - még pikánsabb azonban, hogy majd csak a nyártól.
Videoton/Ajka
Tóth Tamás kölcsönben
A Videoton a szezon végéig kölcsönadta fiatal támadóját, a 21 éves Tóth Tamás Videt a szintén NB II-es Ajkának.
DVTK
Volt újpesti játékos a küszöbön
Egybehangzó skót sajtóértesülések szerint Peter Ambrose hamarosan ismét Magyarországon futballozhat: az Aberdeen 23 éves nigériai csatára kölcsönben érkezik a Diósgyőrhöz.