Fotó: skslovan.com
Látványos megmozdulással vette ki a részét a mindent eldöntő gólból a magyar válogatott középpályás.
Vasárnap este a már bajnok Slovan az ezüstéremre hajtó Nagyszombatot fogadta a szlovák bajnokság felsőházi rájátszásának nyolcadik fordulójában.
A pozsonyiaknál először volt a kezdőcsapat tagja a mostani idényben a nemrégiben hosszú sérülése után visszatérő Holman Dávid. A Slovan remekül kezdett, már 16 másodperc elteltével vezetést szerzett, a gólban pedig fontos szereplő volt a magyar játékos, aki a gólpasszt adó Ivan Saponjichoz látványos sarkazással juttatta el a labdát.
Mint később kiderült, ez a korai gól végül a három pontot is eldöntötte.
Olvastad már?
Magyar válogatott játékos lehet a kiszemelt a nagy terveket szövögető NB II-es klubnál
A csakfoci.hu információi szerint a Mezőkövesd lejáró szerződésű válogatott középpályása, Cseri Tamás az NB II-es ETO-nál is képben lehet a nyáron.
Elolvasom
Átigazolások
Honvéd
Hangya: 1+1 év
A Honvéd hivatalos honlapján jelentette be, hogy 1+1 évvel meghosszabbította Hangya Szilveszter szerződését.
NB II
Balázs Benjámin távozik
Négy év után elhagyja a Tiszakécske együttesét a csapatkapitány, Balázs Benjámin, aki a klubbal közösen hozta meg a szakításról szóló döntést.
DVSC
Szűcs lengyel kérője
Még áprilisban a Csakfoci számolt be a Pogon érdeklődéséről Szűcs Tamás iránt, és most már Lengyelországban is írnak a lehetséges transzferről.