A Vozdovac elleni 5-1-es győzelemmel Szerbia bajnoka lett az egykori BEK-győztes Crvena Zvezda. A belgrádiak csapatbuszukkal indultak el a meccs után ünnepelni, hatalmas létszámú szurkolósereg társaságában, amikor a jármű kigyulladt az egyik túl közel égetett pirotechnikai eszköz miatt. Személyi sérülés szerencsére nem történt, de nagy riadalmat okoztak a lángok. A fieszta végül egy fővárosi étteremben folytatódott.
Átigazolások
Külföldre mehet a tehetség
Farkas Timót kérői
Portugál (Sporting, Benfica), német (RB Leipzig), olasz, osztrák és holland csapat is kérője lehet a Mészöly Focisuli 15 éves, U-válogatott tehetségének, Farkas Timótnak. (NSO)
Légiósok
Pécsi a kiszemelt
A spanyol AS szerint a Sevilla nyáron kölcsönvenné a Liverpool 21 éves magyar kapusát, Pécsi Ármint. Ehhez a csapat bennmaradására is szükség van.
Sigma Olomouc
Orji légiósnak állt
A cseh Sigma Olomouchoz igazolt az ETO UNI FC korosztályos válogatott támadója, Orji Dávid.