Kézzel ütött gól miatt háborognak a Barcánál – videó

A visszajátszások és a kinagyított kép alapján egyértelműen úgy tűnik, hogy szabálytalan volt a Celta Vigo találata.
Budai László 2018. április 18., szerda 9:59
A visszajátszások és a kinagyított kép alapján egyértelműen úgy tűnik, hogy szabálytalan volt a Celta Vigo találata.
Szerző: Budai László 2018. április 18., szerda 9:59

Barcelonában nem teljesen elégedettek a Celta Vigo ellen, 10 emberrel elért döntetlennel (2-2). Főként úgy, hogy az ellenfél játékosa Iago Aspas kézzel ütötte be csapata második gólját, ezt azonban nem vette észre a játékvezető.

A videón pedig elég egyértelműnek tűnik az eset.

Átigazolások
Fradi
Kovacevic befuthat
A szlovén Sportklub szerint az FTC nyerte a Celje csatára, Franko Kovacevicért zajló csatát, és a játékos 3 millió euró ellenében zöld-fehérbe öltözik.
Szeged
Tehetség Debrecenből
Bodnár Balázs személyében egy 18 éves, tehetséges támadó középpályást igazoltak a DVSC második csapatától.
Újpest
Belga erőcsatár jöhet
Az Újpest előrehaladott tárgyalásokat folytat a belga élvonalbeli KVC Westerlo 24 éves csatárával, Kyan Vaesennel. (Lila Sector)
Tovább az összes átigazoláshoz