8 sárga és 3 piros lap: a négy gól mellett ez volt a vasárnapi Veres Rivne - Dinamo Kijev ukrán bajnoki termése.
A hazaiak meglepetésre 3-1-re legyőzték Kádár Tamás csapatát, amely Rotan (22. perc) és Burda (67.) kiállítása miatt kilenc emberrel zárta az összecsapást. A sárga lapig jutó Kádár végig a pályán volt.
A hazaiak 2-1-nél Siminint veszítették el piros lap miatt a 72. percben, de utána még szereztek egy mindent eldöntő gólt.
Átigazolások
DVSC
Távozhat a védő
Úgy tudjuk, távozóban van a DVSC 21 éves védője, Vyacheslav Kulbachuk, akivel nem számol a klub - ezt jól mutatja, hogy sem az edzőtáborba nem vitték magukkal, sem a KL-selejtezőre nem nevezték.
Légiósok
Hosszabbítás
Kovács Bendegúz hosszabbíthat az AZ Alkmaar csapatával. (Luca Bendoni)
Ex-DVTK
Hollandiában folytatja
Az előző idényben a DVTK NB III-as csapatában futballozó 19 éves Kovács Krisztián visszatért Hollandiába és az Excelsior U21-es csapatában folytatja pályafutását.