Itt az év eddigi legnagyobb balhéja: Brutális verekedés tört ki az élvonalbeli csapat gálameccsén - videó

Nem kímélték egymást a játékosok Costa Ricában.
Nyikes Zoltán 2023. január 10., kedd 16:43
Nem kímélték egymást a játékosok Costa Ricában.
Szerző: Nyikes Zoltán 2023. január 10., kedd 16:43
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Káoszba torkollott Costa Ricában az élvonalbeli AD Guanacasteca és a másodosztályt vezető Municipal Liberia találkozója, miután hatalmas tömegverekedés tört ki a pályán. A játékosok ütötték, rúgták, nem kímélték egymást, sőt volt olyan, aki térddel repült bele a másikba.

A mérkőzést rövid időre félbe is kellett szakítani a 26. percben, de nem sok kellett ahhoz, hogy a játékvezető véglegesen be is szüntesse a találkozót, végül a biztonságiak rendet tettek és 3-3 lett a végeredmény.

A mérkőzésre a Guanacasteca megalakulásának 50. évfordulójaként került sor, de a dolgok nem olyan ünnepi hangulatban zajlottak, mint tervezték.

A Municipal Liberia középpályása, Diego Madriga azt mondta: "Ez egy szégyenfolt a nemzeti futballunkon, ilyen még egy utcai mérkőzésen sem történhetne meg" - idézi a Daily Star a játékost.

Olvastad már?
Retró foci: Egy teherautó tetejéről nézték ingyen az Arsenal meccsét a leleményes angolok - fotó
Ha nem is egy skybox, mindenesetre így is mindent láthattak a drukkerek az Oxford-Arsenal FA Kupa-mérkőzésből.
Elolvasom
Átigazolások
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel a Mashregh News-nak adott interjújában.
Szögre akasztja a stoplist
Kovács Dávid
A Budafok rutinos támadója, Kovács Dávid 35 évesen bejelentette visszavonulását.
Tovább az összes átigazoláshoz