Fotó: Rodrigo Jiménez (Efe)
A Real Madrid a Betis Spanyol Kupa-győzelme, utóbbi pedig a királyiak bajnoki címe előtt tisztelgett ezzel.
Bár a Real Madrid és a Betis csak 0-0-s döntetlent játszott egymással péntek este a La Liga utolsó fordulójában, mégis emlékezetes maradt a mérkőzés. Jobban mondva a találkozó előtti néhány perc. A két csapat ugyanis, miután kijött a játékoskijáróból, dupla díszsorfalat adott egymásnak.
Előbb a Real Madrid tisztelgett a Betis Spanyol Kupa-elsősége, majd utóbbi a királyiak bajnoki aranya előtt.
Videón a szép pillanatok...
Tremendo gesto de deportividad del @realmadrid y así el regreso de gentilezas del @RealBetis_en Y me dicen que solo es fútbol 🤍💚 #HalaMadrid #Betis #LaLigaSantander
— Dany Vega Valverde (@dvegav388) May 21, 2022
Créditos: @ESPNArgentina pic.twitter.com/n9C8xpb9HY
La grande classe.
— Real France (@realfrance_fr) May 20, 2022
Real Madrid x Real Betis. pic.twitter.com/v0aFWCrG4J
Átigazolások

MTK
Kölcsönadás
Az MTK Budapest és a HR-Rent Kozármisleny közötti együttműködés keretében az NB III-as együttes támadója, Ebot Martin a héten csatlakozik a mislenyiek keretéhez.

Légiósok
Szabics Imre
A német Augsburgtól távozó és az egyiptomi Al Ahly SC-hez szerződő Szabics Imre maga kérte, hogy bontsák fel a szerződését a Bundesliga-klubnál. (Augsburger Allgemeine)

Ózd-Sajóvölgye
Elek Ákos nem marad edző
Az Ózd-Sajóvölgye NB III-as csapatát csak a téli szünetig vette át Elek Ákos, aki továbbra is sportigazgatóként képzeli el jövőjét, edzői babérokra nem törne. (BOON)