Talabér Attila szerencsére gyorsan eszmélt, és segített a rendkívül szerencsétlenül földre zuhant Vass Ádámnak.
Ijesztő jelenet történt a csütörtöki, Nyíregyháza-MTK (2-0) NB II-es mérkőzésen, miután Vass Ádám és Holdampf Gergő ütközött. Előbbi szerencsétlenül ért földet, majd terült el ott, de szerencsére csapattársa, Talabér Attila rögtön segített a levegőért kapkodó futballistán. Majd a csapatorvosok is gyorsan odaértek Vasshoz.
Átigazolások
Fradi
Botka Endre jövője
A Csakfoci úgy tudja, nincs tárgyalás Botka Endre szerződésének meghosszabbításáról. Jó esély van rá, hogy a 31 éves válogatott védő már télen előszerződést köt valamelyik klubbal.
Fradi
Vargát török csapat hívhatja?
Varga Barnabás neve felvetődött egy kisebb, de a bajnokságban jól szereplő török együttesnél. Nyáron a Samsunsporral hozták a csatárt kapcsolatba. (Blikk)
Fradi
Tóth Alex lehetőségei
– Több Bundesliga-élcsapat nyári kívánságlistájának az élén szerepel – mondta Tóth Alexről az őt képviselő Papp Bence. Az FTC-játékost a Bayernnel, a Bayerrel, a Dortmunddal és a Leipziggel is szóba hozták.