Ibrahimovic és Lukaku balhéja a drámai Inter-Milan kupaderbin - videó

Komoly feszültség alakult ki a két korábbi manchesteri csapattárs között az Internazionale és az AC Milan Olasz Kupa-negyeddöntőjén (2-1).
Dudás Gábor 2021. január 26., kedd 22:28
Szerző: Dudás Gábor 2021. január 26., kedd 22:28

Romelu Lukaku és Zlatan Ibrahimovic egy első félidő végi tumultus során vívott szó- és öklelőpárbajt, hogy aztán mindkét csatárcsillag sárga lapot kapjon. Egyébként a svéd és a belga is gólt szerzett, de Ibrát második sárgával kiállították az 58. percben.

Végül az Inter Eriksen 97. percben szerzett szabadrúgás-góljával 2-1-re győzött és továbbjutott a legjobb négy közé, ahol a Juventus-SPAL találkozó győztesével találkozik majd..

A balhé és az összefoglaló:

Márton Gábor
Márton Gábor vezetőedző elmondása szerint a következő idényben is ő ül majd minden bizonnyal a Zalaegerszeg kispadján, és hosszabb távra tervez a kék-fehéreknél. (sportal.blikk.hu)
REAC
Urbán lehet az edző
Sajtóhírek szerint Urbán Flórián veheti át a harmadosztályban szereplő rákospalotaiak irányítását.