Húszéves kapus lőtte tovább a Monacót az idegőrlő végjátékban – videó

Az eddig csak epizódszereplőként ismert Loic Badiashile a tizenegyespárbajban vált hőssé a Francia Ligakupában.
Nyikes Zoltán 2019. január 10., csütörtök 9:57
Az eddig csak epizódszereplőként ismert Loic Badiashile a tizenegyespárbajban vált hőssé a Francia Ligakupában.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. január 10., csütörtök 9:57

Rendkívül izgalmas végjáték után jutott tovább a Thierry Henry vezette AS Monaco a Rennes elleni Francia Ligakupa-negyeddöntőből szerda este. Az 1-1-re végződő rendes játékidőt követően a kétszer tizenöt perces hosszabbításban sem jutottak dűlőre a csapatok, így tizenegyespárbajra került sor, ami annyira elhúzódott, hogy csupán a tizenegyedik körben, a kapusok rúgásai után dőlt el.

Az utolsó kört a Rennes hálóőre, Tomas Koubek kezdte, akinek a lövése a kapu fölé szállt, így a húszéves francia kapus, Loic Badiashile előtt adódott a nagy lehetőség, hogy eldöntse a meccset, és ez sikerült is neki, magabiztosan a kapu közepébe helyezett.

Az idegőrlő pillanatok után természetesen mindenki az 1998-as születésű játékost ünnepelte, aki a most futó szezonban a szerdai meccsen kívül csupán két tétmeccsen kapott lehetőséget.

A két kapus tizenegyese:

https://www.instagram.com/p/BsdQjo1gg2b/

Neked ajánljuk
Átigazolások
Zalaegerszeg
Megtartanák Szendreit
Szendrei Norbert menedzsere szerint a Paks és a Szpari is érdeklődik a játékos iránt, ám a ZTE meghosszabbítaná jövő nyáron lejáró szerződését. (M4 Sport)
Kazincbarcika
Dombó érkezett
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-es újonc Kazincbarcika, hogy szerződtette az egy éve csapat nélküli rutinos kapust, Dombó Dávidot.
Légiósok
Szappanos Péter
Szappanos Péter ügynöke, Schultz Levente szerint a magyar válogatott kapus hamarosan szerződést bont az al-Fateh-nél.
Tovább az összes átigazoláshoz