Érdekes érdekes közjáték miatt alig egy perc után félbe kellett szakítani a Wolfsburg-Frankfurt (1-1) német élvonalbeli bajnokit a 30. forduló zárómeccsén.
Érdekes jelenetek játszódtak le a Wolfsburg és a Frankfurt összecsapásán hétfő este a Bundesliga 30. fordulójának zárómeccsén. A szurkolók nem sokkal a kezdősípszó után csokiból készült húsvéti tojásokat dobáltak a pályára. A találkozót a játékvezető, Marco Fritz félbe is szakította.
A Kicker információi szerint a bedobált tojásokkal a szurkolók azt próbálták kifejezni, hogy nem tetszik nekik a hétfői meccsnap.
A játékosok, a bírók és a pályamunkások közösen gyűjtötték össze a játéktérre bedobált tojásokat, majd miután tiszta lett a gyepszőnyeg körülbelül három perc után folytatódhatott a találkozó.
Átigazolások
Diósgyőr
Vignjevic a DVTK új edzője
Megerősítést nyert a korábbi értesülésünk: Nebojsa Vignjevic lett a Diósgyőr új vezetőedzője.
DVTK
Vignjevic még ma aláírhat
Nebojsa Vignjevic hamarosan aláírhat a DVTK-nál.
Újpest
Nagy visszatérő jöhet
Az Újpest korábbi játékosa, Fehér Csaba nyáron visszatérhet, ezúttal vezetői szerepben, Dárdai Pál munkáját segítve. (nb1.hu)