Hivatalos: Tomboló ítéletidő miatt elmaradt az Újpest meccse – videó

Nem volt kegyes az időjárás csütörtökön kora délután az Újpest és a Hajduk Split felkészülési mérkőzését megelőzően Belekben.
Csakfoci Admin 2019. január 24., csütörtök 15:48
Nem volt kegyes az időjárás csütörtökön kora délután az Újpest és a Hajduk Split felkészülési mérkőzését megelőzően Belekben.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. január 24., csütörtök 15:48

Hivatalosan is elmaradt a magyar idő szerint előzetesen 14 órára meghirdetett Hajduk Split - Újpest felkészülési mérkőzés. Egy óra leforgása alatt szélsőséges időjárási körülmény tombolt a találkozó helyszínéül szolgáló Belekben.

A Hajduk Split hivatalos oldalának tájékoztatása szerint az edzőpálya talaja teljesen átázott, amely a bemelegítés során sem változott, valamint hatalmas esőfüggöny vonult végig a játéktér felett villámlás kíséretében, a szél sem kedvezett a játékosoknak.

Korábban úgy tűnt, hogy a két csapat szakmai stábja találni fog egy másik pályát a mérkőzés lejátszására, de 15:15 órakor a hatalmas esőzés és az erős szél miatt úgy döntöttek, nem rendezik meg a találkozót.

Az Újpestnek valószínűleg így minden bizonnyal véget ért a törökországi edzőtáborozás, hiszen az előzetes tervek szerint ma, azaz csütörtökön hazautaznak a IV. kerületiek.

Átigazolások
ETO
Csinger Márk
Több külföldi bajnokságból is érdeklődnek Csinger Márk iránt.
KTE
2 kiszemelt
Két NB II-es játékos iránt érdeklődhet a Kecskemét.
MTK
Molnár és Jurek
Molnár Ádin iránt a holland Heerenveen érdeklődik, de a cseh Sparta Praha és egy lengyel klub is figyeli őt.⎥Jurek Gábort a kölcsön után megtartanák, játékost adnának érte a DVTK-nak. (NSO)
Tovább az összes átigazoláshoz