Elképesztő helyzetben fújta le a bíró a meccset, a játékosok egyből megrohamozták – videó

Egészen hihetetlen végjátékot hozott a spanyol harmadosztályú Segoviana-Ponferradina találkozó. A mérkőzés 0-0-s döntetlenre állt, amikor a vendégek gólt szereztek, ám a játékvezető nem adta meg a találatot, helyette lefújta a meccset.
admin 2017. november 3., péntek 7:20
Egészen hihetetlen végjátékot hozott a spanyol harmadosztályú Segoviana-Ponferradina találkozó. A mérkőzés 0-0-s döntetlenre állt, amikor a vendégek gólt szereztek, ám a játékvezető nem adta meg a találatot, helyette lefújta a meccset.
Szerző: admin 2017. november 3., péntek 7:20

Két kieső helyen álló csapat találkozott egymással szerdán, amikor a Segoviana együttese a Ponferradina gárdáját fogadta. A találkozón nem esett gól, egészen a hosszabbításig, amit viszont nem adtak meg.

A ráadásban ugyanis egy védelmi hiba után kapott labdát a vendégek játékosa, Andy, aki a kapuba is lőtte a játékszert. A játékvezető azonban úgy gondolta, hogy a gólra már nincs idő, így lefújta a találkozót.

A mérkőzés után a vendégek játékosai és szakmai stábja természetesen megrohamozta a találkozó játékvezetőjét, López Parrát. Érdekes, hogy a mérkőzés után a vendégek szakvezetője, Carlos Terrazas némileg védelmébe vette a sípmestert.

- A játékvezető ezt a döntést hozta és ezt tiszteletben kell tartanunk. Mind tévedhetünk, hiszen emberek vagyunk. A játékvezető is a játék része és tiszteletben kell ezt tartanunk, mert nélkülük nem tudnánk játszani.

Íme a találkozó utolsó másodpercei:

Neked ajánljuk
Átigazolások
RB Leipzig
Gulácsi és Orbán távozhat?
Az rblive.de ismét azt pedzegeti, hogy a Lipcse rutinos játékosai közül többen is elhagyhatják a csapatot. Például Gulácsi Péter és Willi Orbán. 
KBSC
Dombó is előbukkant
Több próbajátékos is pályára lépett a KBSC szombati edzőmeccsén: például Dombó Dávid és Ferencsik Bálint. Részletek itt.
Szpari
Kersák már fel is tűnt
A Csakfoci úgy tudja, a Nyíregyházára tartó Kersák Roland már ott volt a Szpari szombati edzőmeccsén is.
Tovább az összes átigazoláshoz