Fotó: fradi.hu
Henry Wingo két gólt is lőtt a Ludogorec ellen, átlövésből szerzett találata igazán szépre sikeredett.
Amint arról szombaton mi is beszámoltunk, a Fradi sima, 3-0-s győzelmet aratott a Ludogorec elleni felkészülési mérkőzésen. A találkozón két gólt is szerzett a budapesti zöld-fehérek jobbhátvédje, Henry Wingo, akinek második találata igazán emlékezetesre sikeredett.
Átigazolások
ETO
Njie-t figyelik
Több belga mellett francia élvonalbeli és angol másodosztályú csapat is figyeli at ETO 21 éves támadóját, Nfansu Njie-t. (Voetbal Nieuws)
Légiósok
Vitális az AEK-ban
Az AEK Athén bejelentette, hogy szerződtették az ETO magyar válogatott középpályását, Vitális Milánt.
Légiósok
Yaakobishvili kérője
A La Liga újonca, a Racing Santander venné kölcsön Yaakobishvili Áront, de Ter Stegen távozása miatt a magyar kapust nem biztos, hogy elengedi a katalán sztárklub.