Szlovéniában játszott egymással ki-ki meccset Horvátország és Anglia az U21-es Európa-bajnokság D-csoportjában. Bár a britek nyertek 2-1-re, a horvátok 91. percben esett szépítő gólja mégis a kiesésüket jelentette.
A horvátok végül több lőtt góljuknak köszönhetően kerültek ki a legjobban az angolokkal és a svájciakkal alkotta hármasból, így déli szomszédaink jutottak a csoportgyőztes Portugália mögött a legjobb nyolc közé.
A 91. percben szépítő és csapatát ezzel tovább is juttató Domagoj Bradaric (Lille) a lefújást követően aztán összeszólalkozott a liverpooli Curtis Jonesszal, ebből tömegjelenet alakult ki, majd a britek - egyébként vérző orrú - játékosa kapott piros lapot.
:focal(1414x488:1416x486)/origin-imgresizer.eurosport.com/2021/03/31/3021176-61979248-2560-1440.jpg)
Átigazolások
KTE
Öt év után távozik
Varga Bence részese volt az NB II-es feljutásnak, az élvonalbeli ezüstéremnek, a kiesésnek, majd a másodosztálybeli bronznak is. Most búcsúzik.
Puskás A.
Hornyák nem megy a Slovanba
A Slovan ügyvezető igazgatója, Ivan Kmotrík cáfolta azokat a pletykákat, miszerint kapcsolatban állnának Hornyák Zsolttal.
ETO
Vitális Milán
A csapatkapitány elmondta, reméli, olyan teljesítményt tett le idén, amivel tovább tud lépni.