Fotó: aek.com.cy
Ezzel a góllal szerzett vezetést az AEK Larnacának a magyar szélső a Dinamo Kijev elleni EL-mérkőzésen.
Az AEK Larnacában kezdő Gyurcsó Ádám már a 8. percben pazar szabadrúgásgólt lőtt a Dinamo Kijev elleni Európa Liga-mérkőzésen. A ciprusi együttes ezzel a találattal meg is szerezte a három pontot.
Gyurcsó gólja
Olvastad már?
EL, EKL: Újabb magyar gól ért győzelmet, Szalai Attiláék 0-2-ről jöttek vissza, Schäferék kikaptak - eredmények
Így alakultak a 21.00-kor kezdődő Európa Liga- és Európa Konferencia Liga-mérkőzések.
Elolvasom
Átigazolások
NB III
Edzőváltás Dorogon
A Dorog bejelentette, hogy Csizmadia Csaba távozott a vezetőedzői posztról, helyét Tóth András veszi át.
Légiósok
Eppel már döntött
A román élvonalbeli Csíkszereda meghosszabbította Eppel Márton szerződését, így a rutinos magyar csatár a 2026/2027-es idényben is a székelyföldi klubot erősíti.
ETO/Fradi
Távozó edző(k)
Borbély Balázs nem komplett stábbal érkezhet az ETO-tól a Ferencvároshoz: jelen állás szerint Győrből kizárólag Stefan Pánik erőnléti edző tarthat vele a Fradihoz. (NSO)