Gólörömével húzta fel a ZTE szurkolóit a Honvéd válogatott csatára - videó

Balogh Norbert egy szép támadás végén növelte a Honvéd előnyét a ZTE elleni, végül 4-2-re megnyert NB I-es mérkőzésen. Gólját követően a magyar válogatott támadó a házigazda szurkolói előtt ünnepelt, alaposan felbosszantva őket. A drukkerek kórusban szidták a csatárt aztán a lecserélésekor is.
Dudás Gábor 2020. október 5., hétfő 9:30
Balogh Norbert egy szép támadás végén növelte a Honvéd előnyét a ZTE elleni, végül 4-2-re megnyert NB I-es mérkőzésen. Gólját követően a magyar válogatott támadó a házigazda szurkolói előtt ünnepelt, alaposan felbosszantva őket. A drukkerek kórusban szidták a csatárt aztán a lecserélésekor is.
Szerző: Dudás Gábor 2020. október 5., hétfő 9:30
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz