Gera egy társaságban Messivel, Beckhammel, Ronaldinhóval – egy slágert ihlettek meg

A magyar válogatott játékos is "áldozatul esett" a Despacito-uralomnak.
Budai László 2017. július 9., vasárnap 8:30
A magyar válogatott játékos is "áldozatul esett" a Despacito-uralomnak.
Szerző: Budai László 2017. július 9., vasárnap 8:30
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A 2017-es év egyik legnagyobb slágere a Despacito nevű dal, amelyet a Youtube-on, már közel 2 és fél milliárdszor (!) hallgattak meg. A zenének már rengeteg feldolgozása készült, többször futballisták is „belekerültek” a szövegbe, a legújabb ilyen változatnak pedig Gera Zoltán is szereplője lett - többek között Ronaldinho, Cantona vagy éppen Lionel Messi mellett.

És az eredeti, ha valaki esetleg még nem hallotta volna

Átigazolások
ETO
Tóth Törökországban
Tóth Rajmund megérkezett Törökországba, hogy átessen az ilyenkor szokásos orvosi vizsgálatokon.
Yaakobishvili Áron
Lezárult az ügy?
Fabrizio Romano értesülései szerint Yaakobishvili Áron aláírta szerződését az UD Almeríával, így a magyar kapus a Barcelona után a spanyol másodosztályban folytathatja pályafutását.
Kispest-Honvéd
Séllei távozik
A Kispest Honvéd FC bejelentette, hogy közös megegyezéssel távozik a klub ügyvezetői pozíciójából Séllei Árpád, helyét az akadémia igazgatója, dr. Bajúsz Endre veszi át.
Tovább az összes átigazoláshoz