Forma-1: Hamilton és Verstappen kiütötte egymást, 9 év után nyert a McLaren - videó

Daniel Ricciardo, a McLaren ausztrál pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Olasz Nagydíjat Monzában.
Dudás Gábor 2021. szeptember 12., vasárnap 17:00
Daniel Ricciardo, a McLaren ausztrál pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Olasz Nagydíjat Monzában.
Szerző: Dudás Gábor 2021. szeptember 12., vasárnap 17:00

A 32 éves versenyző idei első, pályafutása nyolcadik győzelmét aratta, legutóbb három évvel ezelőtt Monacóban tudott nyerni. A második helyen csapattársa, a brit Lando Norris végzett, míg a harmadik a 19. helyről induló Valtteri Bottas, a Mercedes finn versenyzője lett. A McLaren 2012 után nyert ismét futamot és a 2010-es Kanadai Nagydíj óta ért el először újra kettős sikert.

A pontversenyben éllovas holland Max Verstappen (Red Bull) és a címvédő, hétszeres világbajnok brit Lewis Hamilton (Mercedes) nem fejezte be a versenyt, mivel ütköztek egymással. (MTI)

Átigazolások
Békéscsaba
Edzőváltás?
A kispadról nagy valószínűséggel távozó Csató Sándor vezetőedző helyét a korábbi NB I-es játékos, Marián Sluka veheti át. (NSO)
Puskás A.
Olasz klub kopogtat
Az olasz élvonalbeli Pisa kivásárolná szerződéséből a Puskás Akadémia U17-es válogatott középpályását, Somfalvi Barnát. (nb1.hu)
Kisvárda
Hosszabbítás Szenteste napján
A Kisvárda Szőr Levente 2026 nyarán lejáró szerződését további két évvel meghosszabbítja – az érintettek erről állapodtak meg szóban. Hamarosan alá is írhatnak.
Tovább az összes átigazoláshoz