Fojtogatásba torkollott a Premier League-mérkőzés - videó

A hosszabbítás ötödik percében akaszkodott össze két játékos a Watford - Stoke City mérkőzésen egy ártalmatlannak tűnő szituáció után.
Csakfoci Admin 2017. október 29., vasárnap 8:20
A hosszabbítás ötödik percében akaszkodott össze két játékos a Watford - Stoke City mérkőzésen egy ártalmatlannak tűnő szituáció után.
Szerző: Csakfoci Admin 2017. október 29., vasárnap 8:20

Ahogy arról beszámoltunk, a Watford 1-0-ra kikapott a Premier League szombat délutáni összecsapásán a Stoke City-től, pedig a hazaiaknak is bőven volt lehetősége a gólszerzésre. A bajnoki balhés véget ért, hiszen a meccs 95. percében egy összerúgást követően a watfordi Troy Deeney fojtogatni kezdte ellenfelét, aki nem hagyta annyiban a dolgot.

Átigazolások
Újpest
Külföldi erősítés
A 18 éves belső középpályás, Cheick Diabaté hazájából, az elefántcsontparti másodosztályú Leader SC-től igazol Újpestre, a második csapathoz - írja a Lila Sector.
Magyar foci
Doll kispadra vágyik
A Magyarországon élő Thomas Doll alig várja, hogy új csapata legyen. Azt is elárulta, egy osztrák klubbal nemrégiben kapcsolatban állt.
Légiósok
Bőszét megvennék
A tavaly szeptemberben a DAC-tól a Comónak kölcsönadott Bősze Levente maradhat az olaszoknál, miután azok érvényesítenék vásárlási jogukat. (NSO)
Tovább az összes átigazoláshoz