Hiába Németország bravúros legyőzése, a foci vb-től már elbúcsúzott dél-koreai válogatottat nem mindenki fogadta kitörő örömmel, amikor hazatért. Valaki, vagy valakik párnákkal és tojásokkal dobálták meg a játékosokat, az esetről felvétel is készült.
Átigazolások
Légiósok
Németh ismét Naftánál
A szlovén élvonalbeli Nafta bejelentette, hogy a Németh Ervin ismét a klub játékosa lett. Korábban két időszakban összesen 28 mérkőzésen védte a klub kapuját.
BVSC-Zugló
Babós marad
Bár a klubok még nem jelentették be, információink szerint Babós Levente továbbra is a BVSC-Zugló kölcsönjátékosa lesz erre az idényre is az Újpesttől.
Légiósok
Gulácsi közel a La Ligához
Elvi megállapodásra jutott a Villarreal Gulácsi Péterrel, már csak egy akadály maradt az RB Leipzig kapusának klubváltása előtt a Sky szerint.