Ahogy arról szerdán beszámoltunk, a Juventus 2-1-re nyert a Sampdoria otthonában, a Serie A 17. fordulójában. A három pontot érő találatot "természetesen" a portugál Cristiano Ronaldo szerezte, és mint kiderült, nem is akármilyen módon. A 34 éves klasszis egészen elképesztő, 2,56 méter magasságba felugorva, a levegőben mintegy másfél másodpercet eltöltve fejelte a labdát a genovaiak hálójába.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Diósgyőr
Ismet légiós az orvosin
Sikerrel zárultak a tárgyalások a DVTK és a ZTE között a zalaiak támadója, Yohan Croizet ügyében, és a 33 éves francia már orvosi vizsgálaton is járt a miskolciaknál. (Nemzeti Sport)

Nyíregyháza
Belső védőt igazoltak
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Nyíregyháza, hogy 1+1 éves szerződést kötött az ETO korábbi csapatkapitányával, Eneo Bitrivel.

Fradi
Kajánt kölcsönadták
Az FTC bejelentette, hogy a most futó szezonra kölcsönadta Kaján Norbertet a román élvonalbeli Csíkszeredának.