Felkészülés: A szlovén kupagyőztes lenullázta a Budafokot - videó

Második felkészülési mérkőzésén vereséget szenvedett a Budafok, amely a szlovén élvonalbeli Kopertől kapott ki 2-0-ra.
Csakfoci Admin 2021. január 12., kedd 16:41
Szerző: Csakfoci Admin 2021. január 12., kedd 16:41

A cseh élvonalbeli Slovacko elleni (1-1) felkészülési mérkőzés után két nappal a négyszeres szlovén kupagyőztes Koperrel találkozott a Budafok a horvátországi Umagban. Az első félidő 18. percében Barisic góljával szerzett vezetést a Koper.

Fordulás után az 55. percben Doldek büntetőből növelte tovább a szlovénok előnyét. A folytatásban újabb találat már nem született, így a dél-budaiak kétgólos vereséget szenvedtek. A Budafok legközelebb pénteken 14 órakor lép pályára a Rijeka ellen.

Felkészülési mérkőzés, Umag

Koper-Budafok 2-0 (Barisic 18., Dodlek 55.)

Koper: Vargic, Jozinovic, Rajcevic, Mittendorfer, Palcic, Vošnjak, Knezevic, Barisic, Krajinovic, Vrsic

Budafok: Bese B. (Kovács Z. - a félidőben) - Fekete, Khiesz, Venczel, Margitics - Csonka, Micsinai - Ihrig-Farkas, Lőrinczy (Filkor 60.), Szabó M. (Takács R. 75.) - Zsóri (Kovács D. 75.)

Siófok
Vukmir távozott, megvan az utódja
Dragan Vukmir távozott a Siófok vezetőedzői posztjáról, utódja a legutóbb Ajkán dolgozó Jeney Gyula lett.
Figyelmeztetés a légiósoknak
Az NB I-es klub egy jogi szakértőn keresztül adott ki hivatalos közleményt a légiósok helyzetével kapcsolatban.