Felkészülés: A kisvárdai légiós duplája döntött az edzőmeccsen - videó

A Kisvárda felkészülési mérkőzésen Szatvrosz Cukalasz duplájával legyőzte a szlovák élvonalbeli Zlate Moravce (Aranyosmarót) együttesét.
Csakfoci Admin 2020. július 29., szerda 18:37
Szerző: Csakfoci Admin 2020. július 29., szerda 18:37

A Kisvárda szerda délután lejátszotta negyedik felkészülési mérkőzését, ellenfele a 16:30 órakor kezdődő találkozón a szlovák első osztályú Zlate Moravce volt.

Gól nélküli első félidőt követően a másodikból is eltelt már bő 15 perc, amikor az addig is mezőnyfölényben játszó és több lehetőséget kialakító Kisvárda Cukalasz találatával vezetést szerzett. A végeredményt rutinos görög középpályás állította be a 86. percben, miután büntetőből volt eredményes.

A kisvárdaiak legközelebb augusztus 1-jén, szombaton a Ruzomberok (Rózsahegy) ellen lépnek pályára.