FA-kupa: A Manchester City 7-ig jutott, a szurkoló vezette negyedosztályú klub csodája - videók

A Premier League-ben szereplő Fulham elbúcsúzott az FA-kupától, a negyedosztályú és az ideiglenesen kinevezett szakvezető, a klub óriási szurkolója, Pete Wild vezetésével meccselő Oldham ejtette ki őket vasárnap, ráadásul hazai pályán. A vendégek kapusa, Daniel Iversen védett 11-essel járult hozzá a bravúrhoz.
Dudás Gábor 2019. január 6., vasárnap 18:04
Szerző: Dudás Gábor 2019. január 6., vasárnap 18:04

A Manchester City legjobbjaival gázolta el a második ligás Rotherhamet, a Watford viszont megszenvedett a hatodik vonalban szereplő ellenfelével.

Az ötödik ligás Barnet is nagy skalpot szerzett, méghozzá idegenben.

FA-Kupa, 3. forduló - a 32 közé jutásért

Manchester City – Rotherham United (II.) 7-0 (Sterling 12., Foden 43., Ajayi 46. – öngól, G. Jesus 53., Mahrez 73., Otamendi 79., Sané 85.)

Woking (VI.) – Watford 0-2 (W. Hughes 13., Deeney 76.)

Fulham – Oldham Athletic (IV.) 1-2 (Odoi 52., ill. Surridge 76. – 11-esből, Lang 89.)

Millwall (II.) – Hull City (II.) 2-1 (S. Ferguson 82., 85., ill. Toral 53.)

Queens Park Rangers (II.) – Leeds United (II.) 2-1 (Oteh 22. – 11-esből, Bidwell 75., ill. Halme 25.)

Preston North End (II.)– Doncaster Rovers (III.) 1-3 (A. Hughes 56., ill. Marquis 5., Anderson 72., Wilks 87.)

Sheffield United (II.) – Barnet (V.) 0-1 (Coulthirst 21. – 11-esből)

17:30: Newport County (IV.) – Leicester City 2-1

Dárdai Pál
A 26 éves szélső, Fabian Reese a napokban a csapat nevében látogatást tett Dárdai otthonában, a célja pedig az volt, hogy meggyőzze a magyar trénert a júniusban lejáró szerződésének meghosszabbításáról.
Magyarokat igazol?
Csepregi György
Három magyar játékos (ebből egy játszik itthon) van a belga élvonalba feljutó Beerschot magyar sportigazgatójának, Csepregi Györgynek a listáján. (Sportrádió)
Siófok
Vukmir távozott, megvan az utódja
Dragan Vukmir távozott a Siófok vezetőedzői posztjáról, utódja a legutóbb Ajkán dolgozó Jeney Gyula lett.