FA-kupa: A Liverpoolt 7, a Tottenhamet 40 percig verte a harmadosztályú rivális - videók, eredmények

A Liverpool és a Tottenham is hátrányból felállva verte meg hazai pályán harmadosztályú ellenfelét az angol FA-kupa 3. fordulójában. A West Ham United 2-0-s győzelemmel ejtette ki a Leeds Unitedet, de a Norwich City és a Wolverhampton is továbbjutott a legjobb 32 közé a Premier League-ben szereplő csapatok közül.
Dudás Gábor 2022. január 9., vasárnap 17:20
Szerző: Dudás Gábor 2022. január 9., vasárnap 17:20

FA-kupa, 3. forduló:

Liverpool – Shrewsbury Town (III. osztály) 4-1 (Gordon 34., Fabinho 44., 93. – az elsőt 11-esből, Firmino 78., ill. Udoh 27.)

Tottenham Hotspur – Morecambe (III.) 3-1 (Winks 74., L. Moura 86., Kane 88., ill. A. O’Connor 34.)

West Ham United – Leeds United 2-0 (Lanzini 34., Bowen 93.)

Wolverhampton Wanderers – Sheffield United (II.) 3-0 (Podence 14., 80., Semedo 72.)

Charlton Athletic (III.) – Norwich City 0-1 (Rashica 80.)

Luton Town (II.) – Harrogate Town (IV.) 4-0 (Adebayo 18., Jerome 50., Naismith 82., Berry 88.)

Stoke City (II.) – Leyton Orient (IV.) 2-0 (T. Ince 43., T. Campbell 89.)

15:00: Cardiff City (II.) – Preston North End (II.)

18:10: Nottingham Forest (II.) – Arsenal