1-1-s döntetlent játszott Nürnbergben a Bayern München, így nem tudta igazán kihasználni a nagy rivális Borussia Dortmund hazai vereségét a Schalke ellen (2-4). De nem csak bajnoki hajrá és versenyfutás (3 fordulóval a vége előtt 2 ponttal mennek a bajorok), hanem a vasárnapi bajnoki is drámaian alakult, hiszen a hazaiak a 91. percben 11-est hibáztak, a Bayern pedig a 95.-ben egy óriási Koman-ziccert.
Bundesliga, 31. forduló:
Nürnberg - Bayern München 1-1 (M. Pereira 48., ill. Gnabry 75.)
Korábban:
Hoffenheim – Wolfsburg 1-4 (Szalai 9., ill. William 41., Weghorst 69., 89., Arnold 85.)
Átigazolások
Csákvár
Barkóczi aláírt
Az NB II-ben szereplő Csákvárnál folytatja pályafutását a 20 éves Barkóczi Benedek, aki legutóbb - még ősszel - Brazíliában futballozott.
Szpari/KTE
Beke átigazolt
Beke Péter a tavalyi kölcsönjáték után már hivatalosan is a KTE játékosa lett, miután megvásárolták a játékjogát a Nyíregyházától.
ZTE
Gundel-Takács válthat?
Gundel-Takács Bence iránt a cseh ezüstérmes Viktoria Plzen érdeklődik, a váltásra akkor lehet esély, ha a cseh klub eladja azt a kapusát, akinek a helyére kiszemelték a zalai labdarúgót. (NSO)