A szilveszteri bakiparádéban is elférne az alábbi öngól, amit az izlandi Fjölnir játékosa szerzett felkészülési mérkőzésen.
Ritkán látunk olyan öngólt, ami igazán nagyot szól szó szerint. Mindez a Vikingur–Fjölnir izlandi felkészülési mérkőzésen történt, miután a vendégek egyik játékosa tisztázni akart a gólvonal előtt, azonban pechére - elemi erővel - a csapattársát találta arcon, majd róla a kapuba pattant a labda.
A szinte kiütéssel végződő fejlövés után az érintett izlandi focista a földön maradt, majd néhány másodperc múlva folytatni tudta a játékot.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Kerkez Milos
A TBR Football exkluzív cikkben számolt be arról, hogyan alakul a Liverpool balhátvéd-keresése, főszerepben Kerkez Milossal.

ETO
Profi szerződés
Aláírta első profi szerződését Brecska Dániel, az ETO saját nevelésű kapusa.

Ferencváros
Bollát összehozták a Fradival
Szurkolói oldalak szerint az FTC érdeklődik a Rapid Wien magyar válogatott jobbhátvédje, Bolla Bendegúz iránt, ám az m4sport.hu úgy értesült, hogy nem történt kapcsolatfelvétel.