Dobos Áron, a holland élvonalbeli Fortuna Sittard 18 éves magyar légiósa egy félidőt kapott csereként a De Graafschap elleni, 5-1-re elveszített találkozón.
A Dunaújvárosból a múlt nyáron Hollandiába igazolt utánpótlás-válogatott középpályás - édesapja a ZTE szakvezetője, Dobos Barna - négy évre írt alá akkor új klubjához, ősszel az U21-es csapatban számoltak vele.
A vasárnapi mérkőzés összefoglalója:
Átigazolások
Vasas
Ketten bontottak
Távozott a Vasas csapatától Bánfalvi Gergő és Horváth Szabolcs, miután az angyalföldiek közös megegyezéssel szerződést bontottak a két játékossal.
ZTE
4 profi
A ZTE négy utánpótlás-tehetség számára is profi szerződést kínált: Nagy Ákos, Rózsa Máté, Takács Mátyás és Vert Bence írt alá.
Vasas
U-válogatott tehetséggel erősítettek
Utánpótlás-válogatott tehetséggel erősített a Vasas: a 17 éves középpályás, Serucza Márk a DVSC Labdarúgó Akadémiáról érkezik a Kubala Akadémiára.