EL: Két perc alatt alakult ki a végeredmény a nap rangadóján, a hajrában fordított az Ajax és a Rangers is - eredmények, videók

Az Európa Liga kieséses szakaszának első fordulójának 21 órakor kezdődő mérkőzésén, a Benfica-Arsenalon a végeredmény már az 57. percre kialakult: vendégek akkor válaszoltak a hazaiak 55. percben megszerzett találatára. Az Ajax és a Rangers a hajrában fordítva nyert - előbbi a Lille, utóbbi az Antwerp vendégeként.
Csakfoci Admin 2021. február 18., csütörtök 22:55
Szerző: Csakfoci Admin 2021. február 18., csütörtök 22:55

Európa Liga, a legjobb 16 közé jutásért, 1. mérkőzések

Benfica-Arsenal 1-1 (Pizzi 55. - 11-esből, ill. Saka 57.)

Az Arsenal a portugál listavezető Benficához látogatott és a második félidő elején történt gyors gólváltás után 1-1-es döntetlent ért el, így kedvező helyzetből várhatja a visszavágót.

Antwerp-Rangers 3-4 (Avenatti 45., Refaelov 53. - 11-esből, Hongla 66., ill. Aribo 38., Barisic 59., 90. - mindkettőt 11-esből, Kent 83.) - kiállítva: Seck 89. (Antwerp)

Mozgalmas meccset rendeztek Antwerpenben, ahol a vendég Glasgow Rangers hétgólos összecsapást tudott megnyerni, úgy, hogy a 84. percben még 3-2-es hátrányban volt.

Granada-Napoli 2-0 (Herrera 19., Kenedy 21.)

A házigazda spanyol együttes a 19. és 21. percben is betalált a dél-olasz gárda kapujába, amivel eldöntötte a mérkőzést.

Lille-Ajax 1-2 (Weah 72., ill. Tadic 87. - 11-esből, Brobbey 89.)

Maccabi Tel Aviv-Sahtar Donyeck 0-2 (Alan Patrick 31., Tete 93.)

Molde-Hoffenheim 3-3 (Elingsen 41., Ulland-Andersen 70., Fofana 74., ill. Dabbur 8., 28., Baumgartner 48.)

Villarrealban a "házigazda" Molde hatgólos döntetlent játszott a Hoffenheimmel. A norvég gárda pontszerzése bravúros, mivel a büntetőt is hibázó vendég németek a szünetben már két góllal vezettek.

Salzburg-Villarreal 0-2 (Alcacer 41., Nino 71.)

A Villarreal közben Salzburgban lépett pályára és 2-0-ra győzött, így szinte formalitássá tette a jövő heti visszavágót. (MTI)

EL: A Tottenham könnyedén lelépte osztrák ellenfelét a Puskás Arénában, Milan-iksz Belgrádban - eredmények, videók
Az Európa Liga kieséses szakaszának első fordulójában a Tottenham a Puskás Arénában fogadta és nagyon könnyedén, 4-1-re legyőzte az osztrák Wolfsberger AC csapatát. Az emberelőnyben játszó Milan az utolsó percekben bukta a győzelmet a Crvena zvezda vendégeként, a Manchester United kiütötte a Real Sociedadot.