El Clásico: A Messi-mentes Barcelona kiütötte a Real Madridot - videó

Kiütéses, 5-1-es katalán győzelem született a vasárnapi csúcsrangadón, a rossz passzban lévő Real Madrid csak a második félidőben nőtt fel a mérkőzéshez. Luis Suárez triplázott.
Dudás Gábor 2018. október 28., vasárnap 18:11
Szerző: Dudás Gábor 2018. október 28., vasárnap 18:11

A sérült Lionel Messi nélkül is lehengerlően futballozott a Barcelona az El Clásico első félidejében és mint később kiderült, ekkor el is döntötte a rangadót.  A házigazdák rögtön az első helyzetüket értékesítették  Coutinho révén, majd egy, a videóbíró segítségével megítélt 11-esből Luis Suárez megszerezte a második Barca-gólt is.

A Real Madrid ugyan a fordulás után gyorsan szépített Marcelo találatával (Isco volt az előkészítő), de a hajrában újra hengereltek a gránátvörös-kékek. Suárez egy látványos fejessel állította vissza a kétgólos különbséget, majd egy nagyszerű befejezéssel a negyedik (saját maga harmadik találatát) gólt is megszerezte. Az 5-1-es végeredményt Vidal állította be fejjel, nagyon megverte végül a Barcelona a Real Madridot.

Julen Lopetegui állásába is kerülhet akár a "klasszikus" zakó...

La Liga, 10. forduló:

Barcelona - Real Madrid 5-1 (Coutinho 11., L. Suárez 30., 75., 83. - az elsőt 11-esből, Vidal 87., ill. Marcelo 50.)

Nikola Serafimov
Nikola Serafimov új szerződést kötött a Fehérvárral, így az északmacedón válogatott védő minden bizonnyal marad a nyár után is a Vidinél. (Nemzeti Sport)
Lucas
A Fehérvár elleni mérkőzés az utolsó előtti hazai meccse lehetett a Kisvárda 34 éves csapatkapitányának, Lucasnak, aki összesen kilenc év után távozhat az idény végén csapatától. (Nemzeti Sport)
Angliában még mindig azt hiszik, aláírt fehérvári szerződése ellenére megtarthatják a Vidihez tartó George Dobsont.