Kaká sikerekben gazdag pályafutása során ritkán jutott a kiállítás sorsára – most negyedszer, de csak második alkalommal azonnal piros lap útján –, de ilyen furcsa körülmények között alighanem még soha.
Az Orlando City egykori aranylabdás karmestere a New York Red Bulls elleni MLS-bajnokin azért kapott piros lapot, mert egy tömegjelenet során viccelődve befogta korábbi csapattársa, a reklamáló Aurélien Collin száját.
Jorge González játékvezető a videófelvételt visszanézve kiállította a brazilt, hiába próbálta még maga Collin is lebeszélni arról.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Kazincbarcika
Válogatott csapatkapitány érkezett
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-be feljutó Kazincbarcika, hogy szerződtette az örmény válogatott csapatkapitányát, Varazdat Harojant.

Videoton FC Fehérvár
Spanyolországba igazol a fiatal tehetség
A Csakfoci információi szerint Babos Bence is a Mérida AD-ban bizonyíthat, a Premier League-ben szereplő Brentford hálózatán keresztül.

ZTE
20 éves kapus jött
A ZTE szerződtette testvércsapata, a Nafta Lendava 20 éves kapusát, Žan Mauricio Lalovićot.