Videón a szürreális jelenetek, amelyek szerencsésen végződtek.
Egészen szürreális jelenetek játszódtak le a Georgia-Portugália (2-0) Eb-selejtező mérkőzés után. Az egyik szurkoló a lelátóról ugrott rá kis híján Cristiano Ronaldóra, és úgy tűnt, egy karatemozdulattal le is akarja rúgni őt. Ha nem ez volt a szándéka, akkor még érthetetlenebb, hogy mi volt a célja az ugrással.
Szerencsére nem lett nagyobb baj az esetből...
A fan tried to dropkick Ronaldo after Georgia vs Portugal game
byu/SmartfrenTaiAnjing insoccer
Átigazolások
Légiósok
Vida Romániában
Vida Kristopher az előző idényben a Tatabányát erősítette, most a román másodosztályban szereplő Szatmárnémeti ajánlatára bólintott rá. (NSO)
Budafok
Visszaigazolt a csatár
Hosszú távú szerződést kötöttek a 20 éves csatárral, Korponai Bencével, aki öt év után igazolt vissza nevelőklubjához.
Tiszakécske
Ausztriából igazoltak
A 18 éves utánpótlás-válogatott védő/középpályás, Szekér Botond az osztrák harmadik vonalban szereplő SV Gloggnitz csapatától igazolt Tiszakécskére.